Wpisz symbol akumulatora,
jego parametr (np. 44Ah lub 780A)
lub wymiar (np. 175x175x190).Dziś: 2956
Wszystkie: 298181

Nie sprzedajemy chińskich akumulatorów

 

Szanowni Klienci,

 

informujemy, iż szanując Państwa pieniądze i nasz czas NIE sprzedajemy CHIŃSKICH akumulatorów oraz akumulatorów które „grom” wie skąd pochodzą, nie mają deklarowanych parametrów oferowanych na etykiecie, akumulatorów z którymi były i są problemy podczas użytkowania i reklamacji.

 

W internecie można uzyskać ciekawe informacje od byłych pracowników firm jakie to praktyki są stosowane przez „fachowców” od oklejanych akumulatorów własnymi nazwami ,robienia z nich marek premium, które tak naprawdę są akumulatorami słabej jakości, nie wiadomego pochodzenia, z którymi jest dużo problemów podczas eksploatacji, a reklamacje są odrzucane, pomimo zasadności !!!

 

Dlatego nasze doświadczenie w sprzedaży akumulatorów od 2011 roku pozwoliło utwierdzić nas w przekonaniu, iż bezwzględnie najlepszym wyborem jest zakup akumulatorów montowanych fabrycznie takich jak VARTA, BOSCH, BANNER, YUASA, dlatego też jako jedyni dajemy na te produkty 40 miesięcy gwarancji !!!

 

Nasze motto firmowe – „Nie sztuką jest kupić tani akumulator, ale sztuką jest kupić odpowiedni” potwierdza się w praktyce.

 

Miło jest nam, że Klienci doceniają nas za rzetelność, uczciwość i fachowe doradztwo.

 

Dziękujemy za zaufanie.

 

 

 

Zapraszamy motolargo z nami zawsze jeździsz !!!

 

 


Znaki towarowe i graficzne umieszczone na stronie akumulatory-plock.pl (akumulatorowecentrum.pl) są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji oraz zostały użyte
jedynie w celach informacyjnych. Treść niniejszych ogłoszeń nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.