o nas

AkumulatoroweCentrum.pl  oraz bliźniacze akumulatory-plock.pl to pierwsze w Płocku, należące do firmy motolargo.pl, powstałe w październiku 2012 roku portale oferujące markowe akumulatory do samochodów osobowych i dostawczych, motocykli, quadów, motorówek, maszyn rolniczych, itp.


Od samego początku naszą ideą była sprzedaż markowych akumulatorów dlatego też nie sprzedajemy chińczyków oraz produktów niewiadomego pochodzenia, po nie zapraszamy do konkurencji - adresy ogólnie znane.

W 2013 roku rozszerzysliśmy asortyment do 22 producentów akumulatorów dostępnych "od ręki", co robi wrażenie na rynku lokalnym. Tylko u nas znajdziesz akumulatory do nietypowych modeli samochodów i motocykli.

 

Do tematu akumulatorów podchodzimy profesjonalnie: szkolimy się, wymieniamy doświadczeniami, posiadamy specjalistyczne testery niezbędne podczas sprawdzania parametrów baterii czy sprawności auta oraz urządzenie do podtrzymywania zasilania w aucie podczas wymiany akumulatora.

 


Największy w Płocku wybór NIETYPOWYCH akumulatorów
do aut japońskich dostępnych od ręki !!!

 

 

W dniu 26 września 2013 roku lokalny port internetowy plocman.pl zamieścił na swojej stronie artykuł o naszym portalu.

 

 

 

 

.::::::::.


Pragniemy poinformować, że nasza firma została doceniona przez dwutygodnik "AUTO KURIER PŁOCK i REGION". W numerze 19 z 7 października 2012 roku na stronie 7 pojawił się artykuł pt. "Co nowego w motolargo?". Poniżej zamieszczamy skan z gazety (po kliknięciu powiększy się). Zapraszamy do lektury.


Znaki towarowe i graficzne umieszczone na stronie akumulatory-plock.pl (akumulatorowecentrum.pl) są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji oraz zostały użyte
jedynie w celach informacyjnych. Treść niniejszych ogłoszeń nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.