Wpisz symbol akumulatora,
jego parametr (np. 44Ah lub 780A)
lub wymiar (np. 175x175x190).Dziś: 4147
Wszystkie: 4147

Akumulatory do aut z systemem START-STOP

 

AKUMULATORY START-STOP W AKUMULATOROWYM CENTRUM W PŁOCKU

 

Od ręki posiadamy największy w Płocku wybór akumulatorów do aut z systemem START-STOP posiadających różne pojemności, prądy rozruchowe, rozmiary, układy biegunów wykonanych w technologiach:


AGM – idealne do zastosowania w nowoczesnych samochodach z wieloma odbiornikami prądu i systemami zarządzania energią, z systemem Start-Stop czy hamowaniem rekuperacyjnym KERS.


EFB – będące wersją pośrednią między akumulatorami tradycyjnymi, a AGM. Jest to rozwiązanie idealne dla małych i średnich aut z systemem Start-Stop, a także do intensywnie eksploatowanych samochodów jako zastępstwo dla tradycyjnego akumulatora kwasowo-ołowiowego (taksówki, karetki, itd.).

 

U nas, kupując akumulator w technologii AGM lub EFB otrzymujesz GRATIS bezpłatny montaż akumulatora wraz z rejestracją nowej baterii w sterowniku Twojego auta dzięki czemu elektronika pokładowa pracuje bez zatrzeżeń, a Ty nie musisz szukać mechanika z testerem diagnostycznym i dodatkowo płacić za usługę !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

602 745 116

 24 264 50 58

 

 
Pracujemy:

Poniedziałek-Piątek od 8.00 do 17.00
Sobota od 8.00 do 13.00

 

AkumulatoroweCentrum.pl - akumulatory Płock

 

AkumulatoroweCentrum.pl - akumulatory Płock

 

AkumulatoroweCentrum.pl - akumulatory Płock

 


Znaki towarowe i graficzne umieszczone na stronie akumulatory-plock.pl (akumulatorowecentrum.pl) są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji oraz zostały użyte
jedynie w celach informacyjnych. Treść niniejszych ogłoszeń nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.