Wpisz symbol akumulatora,
jego parametr (np. 44Ah lub 780A)
lub wymiar (np. 175x175x190).Dziś: 4033
Wszystkie: 4033

Tanie akumulatory Płock

Szukasz taniego akumulatora w Płocku i okolicach?

Tani akumulator to nie zawsze zły akumulator - zaufaj naszemu doświadczeniu, omijaj chińskie brendy !!!
Nasza oferta obejmuje produkty na każdą kieszeń, a co najważniejsze akumulatory spełniają fizycznie parametry deklarowane na etykiecie. Szukając taniego akumulatora na pewno trafiłeś/aś na mega okazje, np. 12V 75Ah 680A za 200zł - sęk w tym, że tester na dzień dobry pokazuje prąd rozruchowy o wartości np 500A, a sama pojemność wynosi 60Ah - nie daj się oszukiwać !!!

 

U nas dobierzemy odpowiedni akumulator pod względem parametrów, technologii wykonania, rozmiarów, rozmieszczenia biegunów czy sposobu montażu, co paradoksalnie w wielu przypadkach potrafi sprawić problem - często nasi Klienci przyjeżdżają z akumulatorem za małym/za dużym, z podłożonymi podkładkami z deseczek albo z nieprawidłowym biegunem.
W autach z systemem START-STOP wykonujemy również kodowanie / rejestrowanie nowego akumulatora w systemie pojazdu co jest wymagane do prawidłowego funkcjonowania całej elektroniki - nie tylko tej odpowiedzialnej za przysłowiowe "gaśnięcie na światłach".


W obrębie miasta jesteśmy w stanie do Państwa bezpłatnie dojechać i wymienić uszkodzony akumulator za który zapłacicie gotówką jak i kartą płatniczą, a w razie reklamacji dostajecie Państwo produkt zastępczy (wiemy co sprzedajemy i jak montujemy, dlatego bezpłatnie oferujemy taką usługę) dzięki czemu auto bez dodatkowych kosztów cały czas jeździ.

Czy ktoś w mieście oferuje taki zakres obsługi? Czy warto ryzykować zakup przez internet tym bardziej, że fora internetowe zalane są opiniami o tym iż "internetowy" akumulator ciężko zareklamować, bo firmy kurierskie nie chcą legalnie przyjąć takiej paczki na wysyłkę, że są to stare zleżałe produkty stąd ich z pozoru atrakcyjna cena, że zostajecie Państwo bez auta na czas reklamacji lub musicie kupić lokalnie inną baterię albo warsztat za wymianę i kodowanie życzy sobie dodatkowo 100-150zł - tak tak, w wielu współczesnych autach czas wymiany akumulatora wynosi 30-60min i dodatkowo wymagane jest podtrzymanie napięcia podczas tej czynności, kodowanie, a przede wszystkim wiedza i doświadczenie dlatego większość sklepów nie chce podjąć się wymiany, a warsztaty pobierają dodatkowe opłaty !!!

 

Często słyszymy od Państwa, że reklamacja akumulatora to fikcja - sprzedawcy kuszą oferując produkty posiadające 3, a ostatnio nawet 4 letnią gwarację. Wszystko wygląda świetnie do momentu reklamacji - wtedy zaczyna się tzw. "spychologia" i często nie dość, że na 14 dni zostajecie Państwo bez akumulatora to jeszcze reklamacje są odrzucane. Owszem, zdarza się, że to auto psuje akumulator nie ładując, przeładowując lub pobierając nadmiernie prąd, ale naszym mottem jest dewiza, wg. której nie sztuką jest sprzedać akumulator, a sprzedać prawidłowy i zweryfikować stan pojazdu. Tego typu niemiłe dla każdej ze stron sytuacje zdarzają się nam niezmiernie rzadko, dzięki czemu możemy się pochwalić niemal 100% ilością pozytywnie rozpatrzonych reklamacji z czego jesteśmy jako firma niezmiernie dumni - szanujemy swoich Klientów i dbamy, by w przyszłości do nas wrócili.

 

Dla nas nie jest istotne czy jesteś fanem motoryzacji, świeżo upieczonym kierowcą czy stremowaną wizytą w sklepie motoryzacyjnym kobietą - do każdego Klienta staramy się podchodzić z humorem, a przede wszystkim uczciwie, nie wpychając na siłę jakiś dziwnych produktów, co pozwoliło nam wyrobić odpowiednią renomę na którą pracujemy od kilku ładnych lat.

 

Kupując u nas akumulator całkowicie bezpłatnie otrzymujesz szereg korzyści:

 

 

 

 

 

 

 

602 745 116

 24 264 50 58

 

 
Pracujemy:

Poniedziałek-Piątek od 8.00 do 17.00
Sobota od 8.00 do 13.00

 

AkumulatoroweCentrum.pl - akumulatory Płock

 

AkumulatoroweCentrum.pl - akumulatory Płock

 

AkumulatoroweCentrum.pl - akumulatory Płock

 

 


Znaki towarowe i graficzne umieszczone na stronie akumulatory-plock.pl (akumulatorowecentrum.pl) są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji oraz zostały użyte
jedynie w celach informacyjnych. Treść niniejszych ogłoszeń nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.