Wpisz symbol akumulatora,
jego parametr (np. 44Ah lub 780A)
lub wymiar (np. 175x175x190).Dziś: 1469
Wszystkie: 107065

Akumulatory firmy YUASA to produkt z górnej półki jakościowej - pierwszy montaż w autach produkcji azjatyckiej. Japońska (nie Chińska!!!) YUASA to obecnie najlepszy stosunek ceny do jakości oferowany na rynku. Każdy produkt objęty jest 2 letnią gwarancją producenta.

 

 

YUASA CONVENTIONAL

Akumulatory motocyklowe YUASA CONVENTIONAL zostały zaprojektowane tak, aby były odporne na wibracje korozję oraz aby dostarczały wysokiej mocy rozruchowej.

Wysoka jakość produkcji sprawia, że baterie są uważane za najlepsze w swojej klasie. Zachowują dobre właściwości w złych warunkach pogodowych. akumulatory są wytrzymałe, solidne i niezawodne. Yuasa CONVENTIONAL to:

  • Opatentowane separatory wpływają na wysoką moc rozruchową akumulatora.
  • Konstrukcja cel zapewnia maksymalną moc.
  • Zwiększona odporność na korozję, dłuższa żywotność baterii.
  • Polipropylenowe wieko i pojemnik odporne na uszkodzenia gaz, olej, uderzenia.
  • Fabrycznie zgrzewane baterie są odporne na wycieki i korozję.

 

 

YUASA MAINTENANCE FREE


MF (Maintenance Free) bezobsługowe


Absorbed Glass Mat (AGM) to zaawansowana technologia produkcji baterii która eliminuje zjawisko ubywania elektrolitu. Bateria napełniona elektrolitem jest szczelnie zamknięta - nie trzeba uzupełniać jej wodą ani mierzyć poziomu elektrolitu.

Dodatek wapnia, w bateriach AGM pozwala osiągać im trzykrotnie lepsze charakterystyki niż akumulatory konwencjonalne na bazie antymonu. Zapewnienie wolniejszej utraty pojemności przez baterie w stanie spoczynku, wymaga zimowego podtrzymania. Aby utrzymać fabryczną świeżość bateria AGM jest transportowana na sucho z dołączonym pojemnikiem elektrolitu. Uruchomienie następuje na krótko przed instalacją akumulatora. Szczelnie zamknięta, raz napełniona elektrolitem bateria AGM , staje się całkowicie bezobsługowa. Jest szczelnie zamknięta, kwas zostaje zaabsorbowany przez specjalny separator płyt, nie musimy się martwić o żadne wycieki kwasu, który może uszkodzić.

 

 

YUASA YUMICRON

Akumulatory YUASA YUMICORN to wysokiej jakości technologia wykonania separatorów pozwalająca na zainstalowanie podwójnych płyt na każdą celę, co daje 30% poprawę właściwości rozruchowych.

Większa moc baterii YUASA YUMICORN gwarantuje dodatkową moc i łatwiejszy start.

 

 

YUASA HIGH PERFORMANCE

YUASA HIGH PERFORMANCE to bezobsługowe akumulatory o wysokiej wydajności. Oferują więcej mocy, niskie koszty utrzymania i dłuższą żywotność. Posiadają konstrukcję promieniową siatki i dodatkowe talerze dzięki czemu dostarczają do 30% więcej energii do rozruchu. YUASA HIGH PERFORMANCE jest idealnym wyborem dla motocykli, pojazdów użytkowych, skuterów, wszystkich pojazdów terenowych (quady), kosiarek samobieżnych, skuterów wodnych i śnieżnych.

Akumulatory YUASA HIGH PERFORMANCE zaprojektowane są, by trwać do trzech razy dłużej niż tradycyjne baterie.

Sortuj wg:||

Znaki towarowe i graficzne umieszczone na stronie akumulatory-plock.pl (akumulatorowecentrum.pl) są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji oraz zostały użyte
jedynie w celach informacyjnych. Treść niniejszych ogłoszeń nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.