Wpisz symbol akumulatora,
jego parametr (np. 44Ah lub 780A)
lub wymiar (np. 175x175x190).Dziś: 2134
Wszystkie: 487337


Poznańska CENTRA należy do Exide Technologies - jednego z największych producentów akumulatorów kwasowych na świecie istniejącego od 1888 roku założonego przez słynnego Thomasa Edisona.

 


CENTRA START-STOP AGM

Firma opracowała pierwszy akumulator AGM do aut z systemem Start-Stop w 2004 roku. Od tego czasu stosowana przez technologia szybko się rozwijała, a każda nowa gama produktów wiązała się ze wzrostem ich wydajności. Duże nakłady inwestycyjne w zaawansowane zakłady produkcyjne sprawiły, że CENTRA jest jednym z największych na świecie producentów akumulatorów AGM. Spełniając rygorystyczne wymagania producentów samochodów, oferuje jednocześnie wysokiej jakości produkty na rynku wtórnym (AM). Akumulatory Centra Start-Stop AGM wykorzystują nowoczesne komponenty i materiały, w tym separatory z maty szklanej, zaawansowane stopy ołowiu i cyny oraz unikalne dodatki węgla do masy aktywnej. Są one dostosowane do samochodów z systemem Start-Stop i/lub z systemem hamowania rekuperacyjnego. Nowa generacja akumulatorów AGM sprawdzi się również na łodziach i w innych zastosowaniach, bazujących na inteligentnych układach oszczędzania paliwa.

Zalety:
- najlepsza zdolność przyjmowania ładunku
- 4-krotnie dłuższa żywotność w pracy cyklicznej
- optymalizacja pod kątem niepełnych doładowań
- idealna do dużych samochodów, SUV-ów, vanów, pojazdów z systemem Start-Stop oraz pojazdów wyposażonych w wiele odbiorników prądu
- najwyższej klasy zabezpieczenia (szczelnie zamknięty
- elektrolit uwięziony w macie szklanej)
- system rekombinacji VRLA (regulowany za pomocą zaworów)
- najnowsza generacja produktów została zaakceptowana przez producentów samochodów
- bardzo dobre pokrycie parku samochodowego przy niewielkiej liczbie produktów w gamie
- długi czas przechowywania na półce sklepowej

 

 


CENTRA START-STOP EFB

Motywacja do stworzenia pierwszego akumulatora EFB w 2008 roku była wynikiem chęci wsparcia europejskich producentów samochodów w zakresie redukcji zużycia paliwa i zmniejszenia emisji dwutlenku węgla w małych oraz średnich autach. Inwestycje w badania i rozwój oraz wieloletnia współpraca z największymi producentami samochodów zaowocowały postrzeganiem technologii CENTRA jako najbardziej zaawansowanej. Dzięki zastosowaniu stopów ołowiu i dodatków węglowych akumulatory EFB z najnowszej gamy odznaczają się lepszą zdolnością przyjmowania ładunku i dobrą żywotnością w pracy cyklicznej. Akumulatory EFB doskonale współpracują z systemami Start-Stop, systemami hamowania regeneracyjnego i innymi, zaawansowanymi technologiami redukującymi zużycie paliwa.

Zalety:    
- wysoka zdolność przyjmowania ładunku przez cały okres pracy
- 3-krotnie dłuższa żywotność w pracy cyklicznej
- optymalizacja pod kątem niepełnych doładowań
- idealna do małych i średnich aut z systemem Start-Stop oraz z innymi systemami redukcji spalania
- nowoczesne rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa eksploatacji
- najnowsza generacja produktów została zaakceptowana przez producentów samochodów
- bardzo dobre pokrycie parku samochodowego przy niewielkiej liczbie produktów w gamie
- długi czas przechowywania na półce sklepowej


Znaki towarowe i graficzne umieszczone na stronie akumulatory-plock.pl (akumulatorowecentrum.pl) są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji oraz zostały użyte
jedynie w celach informacyjnych. Treść niniejszych ogłoszeń nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.