Wpisz symbol akumulatora,
jego parametr (np. 44Ah lub 780A)
lub wymiar (np. 175x175x190).Dziś: 7701
Wszystkie: 54358

 

Exide Technologies jest jednym z największych producentów akumulatorów kwasowych na świecie. Istnieje od 1888 roku, założony przez słynnego Thomasa Edisona. Posiada 33 fabryki,a produkty tej marki sprzedawane są w ponad 80 krajach. Wśród wyrobów firmy Exide znajdują się nowoczesne bezobsługowe akumulatory marki Centra PLUS, cechujące się wysoką mocą rozruchową i doskonałym stosunkiem jakości do ceny.

 

 

EXIDE MAXXIMA

Bateria wysoko prądowa MAXXIMA jest produktem stworzonym przez EXIDE w celu pokrycia zapotrzebowania na wysoka moc rozruchową oraz dużą odporność na wstrząsy. Potężna  moc rozruchowa pozwala znaleźć zastosowanie w pojazdach takich jak: ciężkie maszyny rolnicze i budowlane, karetki pogotowia ,straż  pożarna  , policja ,  pojazdy dostawcze, samochody rajdowe itp. W konstrukcji tego akumulatora wykorzystano zoptymalizowaną koncepcję technologii orbitalnej ( technologia okrągłych cel), która w znacznej mierze polega na powiększeniu aktywnej powierzchni. 

Cechy:

- zwiększona powierzchnia aktywna dzięki nawiniętym w formie spirali kratkom ołowiowo-cynowym.
- wysoka zdolność zimnego rozruchu.
- szybkie ponowne ładowanie.

Akumulator wykonany w technologii zamkniętej z rekombinacją:
- przedłużona żywotność w porównaniu do akumulatorów konwencjonalnych.
- niezmienna zdolność rozruchowa przez cały okres użytkowania.
- bezobsługowość.
- szczelność i zabezpieczenie przed wyciekiem kwasu


 

EXIDE PREMIUM

Nowe akumulatory Exide Premium Carbon Boost ładują się do 1,5 raza szybciej dzięki zastosowaniu opatentowanych dodatków węglowych. Technologię tę odkryto podczas prac rozwojowych nad gamami AGM i EFB, co doprowadziło do polepszenia zdolności przyjmowania ładunku i znaczącego skrócenia czasu ładowania. Akumulator Exide Premium Carbon Boost został zaprojektowany, aby sprostać ekstremalnym temperaturom i wymaganiom pojazdów z bogatym wyposażeniem, intensywnie użytkowanym.

Zalety:
- 30% więcej mocy rozruchowej
- do 1,5 raza szybsze doładowanie
- idealna do bogato wyposażonych aut z mocnymi silnikami i wymagającymi instalacjami elektrycznymi
- zastosowanie w ekstremalnych warunkach pogodowych oraz w ruchu miejskim
- spełnia wymagania stawiane produktom na tzw. pierwsze wyposażenie (OE)
- pokrywa ok. 90% parku samochodowego

Sortuj wg:||
Zobacz wszystkie | Strony:
Zobacz wszystkie | Strony:

Znaki towarowe i graficzne umieszczone na stronie akumulatory-plock.pl (akumulatorowecentrum.pl) są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji oraz zostały użyte
jedynie w celach informacyjnych. Treść niniejszych ogłoszeń nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.