Wpisz symbol akumulatora,
jego parametr (np. 44Ah lub 780A)
lub wymiar (np. 175x175x190).Dziś: 824
Wszystkie: 141103

 

Exide Technologies jest jednym z największych producentów akumulatorów kwasowych na świecie. Istnieje od 1888 roku, założony przez słynnego Thomasa Edisona. Posiada 33 fabryki,a produkty tej marki sprzedawane są w ponad 80 krajach. Wśród wyrobów firmy Exide znajdują się nowoczesne bezobsługowe akumulatory marki Centra PLUS, cechujące się wysoką mocą rozruchową i doskonałym stosunkiem jakości do ceny.

 

 

EXIDE MAXXIMA

Bateria wysoko prądowa MAXXIMA jest produktem stworzonym przez EXIDE w celu pokrycia zapotrzebowania na wysoka moc rozruchową oraz dużą odporność na wstrząsy. Potężna  moc rozruchowa pozwala znaleźć zastosowanie w pojazdach takich jak: ciężkie maszyny rolnicze i budowlane, karetki pogotowia ,straż  pożarna  , policja ,  pojazdy dostawcze, samochody rajdowe itp. W konstrukcji tego akumulatora wykorzystano zoptymalizowaną koncepcję technologii orbitalnej ( technologia okrągłych cel), która w znacznej mierze polega na powiększeniu aktywnej powierzchni. 

Cechy:

- zwiększona powierzchnia aktywna dzięki nawiniętym w formie spirali kratkom ołowiowo-cynowym.
- wysoka zdolność zimnego rozruchu.
- szybkie ponowne ładowanie.

Akumulator wykonany w technologii zamkniętej z rekombinacją:
- przedłużona żywotność w porównaniu do akumulatorów konwencjonalnych.
- niezmienna zdolność rozruchowa przez cały okres użytkowania.
- bezobsługowość.
- szczelność i zabezpieczenie przed wyciekiem kwasu


Znaki towarowe i graficzne umieszczone na stronie akumulatory-plock.pl (akumulatorowecentrum.pl) są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji oraz zostały użyte
jedynie w celach informacyjnych. Treść niniejszych ogłoszeń nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.